DSİ Haberler


Yeni Atanan Personele Oryantasyon Eğitimi Düzenlendi

15.02.2017

3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu ve EKPSS yoluyla atanan personelimize yönelik Oryantasyon Eğitimi düzenlendi.

DSİ ve 12. Bölge Müdürlüğümüzün kuruluşu, vizyonu, misyonu ve yürütmekte olduğu işler ile ünitelerimizin yapısı konusunda tanıtım ve bilgilendirme amaçlı olarak 15-16-17 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenen Oryantasyon Eğitimi açılışını Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Zeki Özdoğru yaptı. Özdoğru konuşmasında, DSİ de çalışmanın ve bu kurumun bir mensubu olmanın bir ayrıcalık olduğunu, 62 yıllık mazisi olmasına rağmen geçmişiyle kökden bir mevcudiyeti olduğunda bu topraklara ve bu vatanda yaşayan bütün vatandaşlarına en iyi hizmet sunma gayretinde faaliyet gösterdiğini, mesai mefhumu gözetmeksizin su kaynaklarını insanlığın ve tabiatın ihtiyacını karşılayacak ölçüde planlayan, yöneten bir yapısının yanı sıra bir üniversite gibi çalıştığını beyan ederek yeni görevlerinden eğitime katılan bütün personele hayırlı hizmetler dileklerinde bulundu.

Teşkilatın tanıtımı konusunda İnşaat mühendisi Ersin Yaşlı görev alırken ikinci sunum olan Memurun görev ve sorumlulukları konusunu Personel ve Eğitim Şube Müdürlüğü Çalışma İlişkileri Şefi Emrah Özen yaptı.

Personel ve Eğitim Şube Müdürü ve birim şeflerinin de hazır bulunduğu Oryantasyon Eğitimi Şube Müdürlüklerinin yerinde ziyaret edilmesi ile devam edecek.