DSİ Haberler


2017 Yılı Takdim Toplantıları Başladı

18.04.2017
"2017 Yılı Takdim Toplantıları" 18 Nisan 2017 tarihinde Şanlıurfa Bölge Müdürlüğünde Şanlıurfa Bölge Müdürlüğünün sunumu ile başladı.

DSİ Genel Müdürümüz Murat Acu’nun  başkanlık yaptığı takdim toplantılarına Genel Müdür Yardımcıları; Turkay Özgür, Kaya Yıldız, Daire Başkanları, Şanlıurfa Bölge Müdürü ve ilgili personel katıldı. 

Genel Müdürümü Murat Acu’nun talimatları doğrultusunda bu yılki takdim toplantıları Bölgesel olarak il bazlı yapılacaktır.

Genel Müdürümü Murat Acu bölgesel olarak il bazlı yapılan takdim toplantılarının ilkine Şanlıurfa Bölge Müdürlüğünde başlandığını belirterek, “Projelerimizi yerinde değerlendiriyor, sorunlar üzerinde çözüm odaklı istişarede bulunuyoruz. 2017 yılının  devletimiz ve kurumumuz için hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Açılışını yaptığımız takdim  toplantıları kapsamında; Bölge Müdürlerimiz; bölgeleri sınırları dâhilindeki tüm işlere( etüt planlama, proje, devam eden işler, enerji, işletme gibi konular ) ait değerlendirmeleri paylaşacakları sunumlara yer verilecek.” dedi.

Takdim toplantıları öğleden sonra DSİ 6. (Adana) Bölge Müdürlüğü sunumu ile devam etti.