DSİ Haberler


Osmaniye İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu 2018/Mayıs Toplantısı Yapıldı

01.06.2018

Osmaniye İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu 2018/Mayıs Toplantısı, Bahçe Kaymakamı Müfit Gültekin Başkanlığında, DSİ 64. Şube Müdürlüğü Sekretaryası yükleminde, DSİ 64. Şube Müdür Vekili Mehtap Eker ve Osmaniye İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurul Üyelerinin katılımıyla, Osmaniye Valiliği Ahmet Cevdet Paşa toplantı salonunda yapıldı.

Toplantı gündemine uygun olarak, DSİ 64. Şube Müdür Vekili Mehtap Eker, Osmaniye İli Taşkın Derelerine müdahaleler ve alınması gereken önlemler hakkında sunumunu, Osmaniye İl Özel İdaresi Emlak İstimlak Şube Müdürü Ahmet Arslan İl Özel İdaresi Sorumluluk Sahası İçerinde Bulunan Taşkın Dereleri, Kamulaştırma Problemleri ve sorunun çözümüne yönelik yapılan çalışmalar hakkında sunumunu, Osmaniye Belediyesi İmar Müdürü Gökhan Ateş ise Kamulaştırma Problemi Olan Dereler ve sorunun çözümüne yönelik Belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında sunum gerçekleştirdi.


Bir önceki toplantıda alınan kararların değerlendirilmesinin ardından, Kurul Başkanı ve üyelerin toplantı ile ilgili değerlendirme ve önerileri doğrultusunda gerekli kararlar alınmış ve kapanış yapılmıştır.