DSİ Haberler


Mersin İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

07.11.2018

2018 / Ekim Mersin İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Mersin Vali Yardımcısı Abdullah Şahin Başkanlığında DSİ 67. (Mersin) Şube Müdürlüğü Sekretaryası yükleminde yapıldı.  Toplantı, DSİ 67. Şube Müdürü Savaş Arslan, Ziraat Mühendisi Fatma Doğan ve Mersin İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu üyeleri ile ilgili kurumlardan katılan diğer misafirlerin katılımlarıyla Mersin Valiliği Ek Hizmet Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Mersin Vali Yardımcısı Abdullah Şahin’in açılış konuşmasının ardından toplantı gündemini okuması ile hazırlanan ve gündeme uygun olarak gerçekleşen toplantıda; DSİ 67. Şube Müdürü Savaş Arslan “Mersin İl Taşkın Koordinasyonu Doğu Akdeniz Havzası - Seyhan Havzası, - Mersin İli Taşkın Derelerinin ve 2018/Mayıs Mersin İSYKK Toplantısı Kararlarının Değerlendirilmesi” ve “2018/Şubat Mersin İSYKK Toplantısı Doğu Akdeniz ve Seyhan Havzası Kararlarının Değerlendirilmesi” ile Mersin Meteoroloji İl Müdürü V. Hakan DOĞAN “Mersin İli İklim Alt Bölgeleri” hakkındaki sunumlarını gerçekleştirdiler.

Toplantı Mersin İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu üyelerinin oy birliği ile karar verilen kararların ardından sona erdi.