DSİ Haberler


Bakan Yardımcısı Özkaldı'dan Ziyaret

10.01.2019
Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcımız Akif Özkaldı, yeni göreve atanan Genel Müdür Yardımcılarımız ve Teftiş Kurulu Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcımız Akif Özkaldı 10 Ocak 2019 Perşembe günü DSİ Genel Müdürlüğümüzü ziyaret ederek yeni göreve atanan Genel Müdür Yardımcılarımız ve Teftiş Kurulu Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Bakan Yardımcımız Akif Özkaldı ilk olarak Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın’ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Genel Müdürümüzü ziyaretin ardından Genel Müdür Yardımcılarımız Oğuz Kasap, Faruk Fıratoğlu ve Teftiş Kurulu Başkanımız Ahmet Fikret Kasala’ğı ziyaret eden Bakan Yardımcımız Özkaldı ziyarette ‘DSİ Genel Müdürlüğü, Ülkemizin en büyük yatırımcı kuruluşlarından birisi olup büyük hedefleri olan ve her daim hedeflerini gerçekleştiren bir kurumdur. Bunun için bulunduğumuz makam ne olursa olsun hepimiz canla başla çalışacağız. Bu bakımdan sizlere yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyor, yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum.’dedi.