DSİ Haberler


2019 Yılı Takdim Toplantıları 2. Hafta Oturumları İle Devam Ediyor

08.04.2019

‘2019 Yılı Takdim Toplantıları" 2. Hafta oturumları 8 Nisan 2019 tarihinde DSİ Genel Müdürlüğümüz Namık Kiper toplantı salonunda Kayseri Bölge Müdürlüğünün sunumu ile başladı.

 

 

 

DSİ Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın başkanlık yaptığı takdim toplantılarına Genel Müdür Yardımcıları; Kaya Yıldız, Murat Dağdeviren, Şadiye Yalçın, Oğuz Kasap, Faruk Fıratoğlu, Daire Başkanları, Antalya Bölge Müdürü ile Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldılar. 

 

Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın toplantının açılışında 2019 yılı takdim toplantılarının ülkemize, milletimize ve kurumumuza hayırlar getirmesini dileyerek, bugün ilk olarak Antalya Bölge Müdürlüğümüz ile başlıyoruz. Bölge Müdürlerimiz bölgeleri sınırları dâhilindeki etüt planlama, proje, devam eden işler, enerji, işletme gibi konular hakkında bilgi alacağız. Toplantıda alınan kararların kurumumuz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasının temennisi ile sonlandırdı.

 

 

 

Söz konusu toplantı kapsamında, 2018 yılının değerlendirilmesi, 2019 yılı bütçe durumu, devam eden etüt, planlama, proje, küçük su işleri ile büyük su işleri kapsamındaki yapım işlerinin gerçekleşme durumları, 2019 yılında bitirilecek işler, ek program teklifleri, ilave ödenek talepleri ve 2020 yılı yatırım programına teklif edilmesi planlanan büyük su işleri görüşülecek.

 

Takdim toplantılarının ikici hafta birinci gününde Kayseri Bölge Müdürlüğünün ardından Diyarbakır Bölge Müdürlüğü sunumu ile devam edecek.

2019 yılı Takdim Toplantılarının 2. Hafta 2. Gününde Samsun, Balıkesir ve Van Bölgeleri ile devam etti. Bölge Müdürlerimiz sunumlarında; 2018 yılının değerlendirilmesi, 2019 yılında bitirilecek işler, ek program teklifleri, ilave ödenek talepleri ve 2020 yılı yatırım programına teklif edilmesi planlanan büyük su işlerine yer verdi.

 

 

2019 yılı Takdim Toplantıları 2. Hafta 3. gününde Kahramanmaraş ve Şanlıurfa Bölgeleri ile devam etti. Bölge Müdürlerimiz sunumlarında; 2018 yılının değerlendirilmesi, 2019 yılında bitirilecek işler, ek program teklifleri, ilave ödenek talepleri ve 2020 yılı yatırım programına teklif edilmesi planlanan büyük su işlerine yer verdi.

 

 

2019 yılı Takdim Toplantıları 2. Hafta 4. gününde Sivas, Bursa ve Ilısu Bölgeleri ile devam etti. Bölge Müdürlerimiz sunumlarında; 2018 yılının değerlendirilmesi, 2019 yılında bitirilecek işler, ek program teklifleri, ilave ödenek talepleri ve 2020 yılı yatırım programına teklif edilmesi planlanan büyük su işlerine yer verdi.

 

 

 

 

2019 yılı Takdim Toplantıları 2. Hafta 5. gününde Ankara, Trabzon ve İstanbul Bölgeleri ile devam etti. Bölge Müdürlerimiz sunumlarında; 2018 yılının değerlendirilmesi, 2019 yılında bitirilecek işler, ek program teklifleri, ilave ödenek talepleri ve 2020 yılı yatırım programına teklif edilmesi planlanan büyük su işlerine yer verdi.