DSİ Haberler


Bakan Yardımcısı Özkaldı Takdim Toplantısına Başkanlık Etti

08.04.2019

 ‘2019 Yılı Takdim Toplantıları" 2. Hafta oturumları 8 Nisan 2019 tarihinde DSİ Genel Müdürlüğümüz Namık Kiper toplantı salonunda Diyarbakır Bölge Müdürlüğünün sunumu ile devam ediyor.

 

 

 

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’nın teşrifleriyle ve başkanlığında yapılan Diyarbakır Bölge Müdürlüğü takdim toplantısına Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın, Genel Müdür Yardımcıları Kaya Yıldız, Murat Dağdeviren, Oğuz Kasap, Faruk Fıratoğlu, Daire Başkanları, Diyarbakır Bölge Müdürü ile Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldılar. 

 

 

 

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı toplantının açılışında DSİ Genel Müdürlüğünün geleneksel hale getirdiği takdim toplantıları devam ediyor.  2019 yılı takdim toplantılarının ülkemize, milletimize ve DSİ Genel Müdürlüğümüze hayırlar getirmesini diledi.

 

 

 

Söz konusu toplantı kapsamında, 2018 yılının değerlendirilmesi, 2019 yılı bütçe durumu, devam eden etüt, planlama, proje, küçük su işleri ile büyük su işleri kapsamındaki yapım işlerinin gerçekleşme durumları, 2019 yılında bitirilecek işler, ek program teklifleri, ilave ödenek talepleri ve 2020 yılı yatırım programına teklif edilmesi planlanan büyük su işleri görüşülecek.