DSİ Haberler


2019 Yılı Takdim Toplantıları Tamamlanıyor

15.04.2019
Takdim toplantıları 3. hafta oturumları ile tamamlanacak.

‘2019 Yılı Takdim Toplantıları" 3. Hafta oturumları 15 Nisan 2019 tarihinde DSİ Genel Müdürlüğümüz Namık Kiper toplantı salonunda Aydın Bölge Müdürlüğünün sunumu ile başladı.

 

 

 

DSİ Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın başkanlık yaptığı takdim toplantılarına Genel Müdür Yardımcıları; Kaya Yıldız, Murat Dağdeviren, Şadiye Yalçın, Oğuz Kasap, Faruk Fıratoğlu, Daire Başkanları, Aydın Bölge Müdürü ile Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldılar. 

 

 

 

Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın toplantının açılışında 2019 yılı takdim toplantılarının ülkemize, milletimize ve kurumumuza hayırlar getirmesini dileyerek, bugün ilk olarak Aydın Bölge Müdürlüğümüz ile başlıyoruz. Bölge Müdürlerimiz bölgeleri sınırları dâhilindeki etüt planlama, proje, devam eden işler, enerji, işletme gibi konular hakkında bilgi alacağız. Toplantıda alınan kararların kurumumuz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasının temennisi ile sonlandırdı.

 

Söz konusu toplantı kapsamında, 2018 yılının değerlendirilmesi, 2019 yılı bütçe durumu, devam eden etüt, planlama, proje, küçük su işleri ile büyük su işleri kapsamındaki yapım işlerinin gerçekleşme durumları, 2019 yılında bitirilecek işler, ek program teklifleri, ilave ödenek talepleri ve 2020 yılı yatırım programına teklif edilmesi planlanan büyük su işleri görüşülecek.

 

 

Takdim toplantılarının üçüncü hafta birinci gününde Aydın Bölge Müdürlüğünün ardından İzmir Bölge Müdürlüğü sunumu ile devam edildi.

 

2019 yılı Takdim Toplantılarının 3. Hafta 2. Gününde Edirne, Eskişehir ve Kastamonu Bölgeleri ile tamamlanıyor. Bölge Müdürlerimiz sunumlarında; 2018 yılının değerlendirilmesi, 2019 yılında bitirilecek işler, ek program teklifleri, ilave ödenek talepleri ve 2020 yılı yatırım programına teklif edilmesi planlanan büyük su işlerine yer verdi.