DSİ Haberler


Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürleri Çalıştayı DSİ 14. (İstanbul) Bölge Müdürlüğü’nde Başladı

13.02.2020

DSİ Genel Müdürlüğü Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkanlığı’nca 13-15.02.2020 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan ‘Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürleri Çalıştayı’ DSİ 14. (İstanbul) Bölge Müdürlüğü Orhantepe AR-GE ve Eğitim Tesisleri’nde başladı. Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkanı Nazmi Kağnıcıoğlu’nun başkanlık ettiği çalıştaya; Daire Başkan Yardımcıları, DSİ 14. Bölge Müdür Yardımcısı Hakan Emiroğlu ile ilgili şube müdürleri iştirak etti.

Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkanlığı’nın faaliyetlerinin ardından çalıştay programı hakkında katılımcıları bilgilendiren Daire Başkanı Nazmi Kağnıcıoğlu; çalıştaya ev sahipliği yapan DSİ 14. Bölge Müdürlüğü başta olmak üzere katkı ve katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

DSİ 14. Bölge Müdürlüğü’nce yerine getirilen çalışmalar hakkında katılımcıları bilgilendiren DSİ 14. Bölge Müdür Yardımcısı Hakan Emiroğlu; DSİ’nin temel hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin ve yol gösterici birim olan Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkanlığı Şube Müdürleri Çalıştayı’nın başarılı geçmesi ve faydalı olması temennisiyle konuşmasını sonlandırdı.