DSİ Haberler


Jeoteknik Hizmetler ve Yeraltısuları Şube Müdürleri-Sondaj Şube Müdürleri Toplantısı DSİ 14. Bölge Müdürlüğü’nde Başladı

25.02.2020

DSİ Genel Müdürlüğü Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkanlığı’nca 24-28.02.2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan ‘Jeoteknik Hizmetler ve Yeraltısuları Şube Müdürleri-Sondaj Şube Müdürleri Toplantısı’, DSİ 14. (İstanbul) Bölge Müdürlüğü Orhantepe AR-GE ve Eğitim Tesisleri’nde başladı.  

Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkanı Dr. Ayhan Koçbay’ın başkanlık ettiği toplantıya; Daire Başkan Yardımcıları, DSİ 14. Bölge Müdürü Vekili Dr. Celaleddin Ensar Şengül ve Bölge Müdür Yardımcıları ile Jeoteknik Hizmetler ve YAS Şube Müdürleri iştirak ettiler.

Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkanlığı’nca 2019 yılında gerçekleştirilen faaliyetler hakkında katılımcıları bilgilendiren Daire Başkanı Dr. Ayhan Koçbay gerçekleştirdiği sunumunda; Daire Başkanlığı’nın kuruluş ve görevleri, personel sayısı, eğitimler ve yurt dışında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi vererek, toplantıya katkı ve katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Jeoteknik Hizmetler ve Yeraltısuları Şube Müdürleri-Sondaj Şube Müdürleri Toplantısı’nı DSİ 14. Bölge Müdürlüğü’nde gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek söze başlayan Bölge Müdürü Vekili Dr. Celaleddin Ensar Şengül; Kurumumuzun en önemli birimlerinden olan Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkanlığı’nın üzerine düşen görevleri gayretle ve layıkıyla yerine getirdiğini ifade ederek; faydalı bir toplantı geçirilmesi temennisinde bulundu.