DSİ Haberler


Genel Müdürlük Heyeti Bursa Bölge Müdürlüğü’nde İncelemelerde Bulundu

17.06.2020

Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 Yeraltı Barajı ve Suni Beslenim Projesi kapsamında DSİ 1. (Bursa) Bölge Müdürlüğümüz tarafından çalışmalar hızla devam ediyor.

Bu kapsamda Yeraltı Barajlar ve YAS Besleme Tesisleri  ile ilgili hedeflerin gerçekleştirilmesini takip etmek amacı ile DSİ Genel Müdürlüğü Barajlar ve HES Daire Başkanlığı, Jeoteknik Hizmetler ve YAS Daire Başkanlığı, Etüt, Planlama ve Tahsisler Daire Başkanlığı yetkililerinden oluşan komisyon yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Bölge Müdürümüz Yüksel Tazegül başkanlığında gerçekleşen toplantıda Jeoteknik Hizmetler ve Y.A.S Şube Müdürümüz Kemal Olgun tarafından çalışmalar hakkında sunum yapılarak bilgi verildi. Toplantı sonrasında arazide incelemeler yapılmış ve çalışmaların hızlı bir şekilde faydaya dönüşmesi adına yol haritası ortaya konuldu. Geliştirdiği projeler ile kalıcı çözümler üreten, ürettiği hizmetlerle hayatı kolaylaştıran ve birçok yatırıma öncülük eden DSİ Genel Müdürlüğü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için özveriyle çalışmaya devam ediyor.