DSİ Haberler


Elazığ Valisi, Milletvekilleri ve Belediye Başkanı’ndan, DSİ 9. Bölge Müdürü Mahmut Dündar’a Ziyaret

16.09.2020

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, DSİ 9. Bölge Müdürü Mahmut Dündar ’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Bölge Müdürü Mahmut Dündar, ziyarette Elazığ ilimize ait projeler hakkında bilgi arz etti, istişarelerde bulundu ve katkılarından dolayı teşekkür etti. Bölge Müdürümüz, nazik ziyaretlerinden dolayı Vali Erkaya Yırık’ a teşekkür etti.

Elazığ Milletvekilleri Ve Elazığ Belediye Başkanı'ndan Ziyaret 

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Sermin Balık, Metin Bulut, Tolga Ağar ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve beraberindeki heyet,  DSİ 9. Bölge Müdürü Mahmut Dündar ’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanımız, Elazığ’ın en önemli beklentilerinden olan sulama, taşkın koruma ve içmesuyu projeleriyle ilgili talepleri ifade ederek, hep birlikte gerekli katkıyı sunmak suretiyle bu projelerin en kısa sürede hayata geçirilmesi noktasında takipçisi ve destekçisi olacaklarını belirttiler. Heyet, tecrübe ve birikimlerinden dolayı Bölge Müdürü Mahmut Dündar ‘ın önemli katkılar sunacağına inandıklarını ifade ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Bölge Müdürü Mahmut Dündar ise, ziyaretten ve desteklerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti ve DSİ 9. Bölge Müdürlüğümüzdeki arkadaşlarımızla beraber öncelikli ve önem arz eden söz konusu işleri gerçekleştirmek için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceklerini ifade etti.