Genel Müdür Acu Teknoloji Dairesini Ziyaret Etti

06.01.2017

Genel Müdürümüz Murat Acu Genel Müdür Yardımcıları Yakup Başoğlu, Ergün Üzücek, Mustafa Uzun, Turkay Özgür ile birlikte Teknoloji Dairesi Başkanlığı görevine atanan Abdurrahman Dönmez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretin ardından Genel Müdürümüz Murat Acu Genel Müdür Yardımcısı Turkay Özgür ile birlikte Teknoloji Dairesi Başkanlığının çalışmaları hakkında yapılan toplantıda bilgi aldı.

Genel Müdür Acu toplantıda bilginin korunması ve gizliliğinin çok önemli olduğunu belirterek, bu yüzden ciddi bir sistem gerektirir. Bununla ilgili olarak eksiklikler varsa gidermek lazımdır. Veri tabanı, CBS, MEYTAP, TAMBİS gibi programlar çok önemlidir. Özellikle toplu makinalı çalışmaları bilgisayar ortamında görmek lazım. 2017 yılı içerisinde SVT ile uyumlu çalışacak Havza Master Plan çalışmalarının tamamen bitmesi gerekir. ’dedi.

Genel Müdürümüzün konuşmalarının ardından Teknoloji Dairesi Başkanlığının çalışmaları hakkında sunum yapılarak çalışmalar üzerinde değerlendirme ve istişare yapıldı.