Genel Müdürümüz Başkanlığında Stratejik Plan Masaya Yatırıldı

19.09.2018
2023 hedefleri kapsamında 2019-2023 Stratejik Plan çalışmaları üzerinde değerlendirme ve istişarede bulunuldu.

19 Eylül 2018 Çarşamba günü Genel Müdürlüğümüz Namık Kiper Toplantı salonunda, Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın başkanlığında yapılan toplantıda, 2023 hedefleri kapsamında 2019-2023 Stratejik Plan çalışmaları üzerinde değerlendirme ve istişarede bulunuldu.

Toplantıya Genel Müdür Yardımcısı Kaya Yıldız, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Hüseyin Kaya’nın yanı sıra DSİ Stratejik Planlama Ekibi -DSİ/SPe- üyeleri katıldı.


Toplantıda Genel Müdürlüğümüzün 2023 hedefleri kapsamında hazırlanacak Stratejik Planının hazırlık çalışmaları üzerinde değerlendirme ve istişarede bulunuldu.


Toplantının başında bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın; “DSİ büyük hedefleri olan ve her daim hedeflerini gerçekleştiren bir kurumdur. 2023 hedeflerimizi belirleyeceğiz. Hedefleri gerçekleştirmenin yolu da planlı bir şekilde hedeflerin Dairelerimizce ortaya konulmasından geçmektedir. Bu kapsamda Dairelerimiz en kısa zamanda gerekli çalışmaları yapacaklardır. İnşallah 15 Kasıma kadar Stratejik Planımızı hazırlayarak, önce Bakanlığımıza ardından da Cumhurbaşkanlığına sunmuş olacağız. Toplantıda alınan kararların kurumumuz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasının temenni ediyorum” dedi.


Konuşmaların ardından Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığından SPe Koordinatörü Mustafa Kemal Tosuner katılımcılara DSİ 2019-2023 Stratejik Planı hazırlık çalışmalarına dair sunum yaptı.