Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Çalışmaları Masaya Yatırıldı

22.10.2018
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın Bakanlık Koordinasyon Toplantısı Bakan Dr. Bekir Pakdemirli'nin himayelerinde 19-21 Ekim 2018 tarihlerinde Bolu'da gerçekleştirildi.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli Bakanlığı'nın koordinasyon toplantısı dolayısıyla Bakan Yardımcıları, birim amirleri ve bürokratlarıyla Bolu'da bir araya geldi.

Birim amirlerinin sunum yaptığı toplantıda Bakanlığın 2018 yılı çalışmaları gözden geçirildi. Bakanlığın 2019 yılı projelerinin de ele alındığı toplantıda projeler doğrultusunda belirlenen hedefler değerlendirildi.

Toplantıda bir sunum gerçekleştiren Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın sunumuna toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek başladı. Aydın; “DSİ Genel Müdürlüğü, Ülkemizin en büyük yatırımcı kamu kuruluşlarından biridir. Bu bağlamda üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz” dedi.

Mevlüt Aydın sunumda;

  • 2018 Yılında Tamamlanacak Projeler,
  • 2018 Yılında Yapılanlar ve Vizyon Projeler,
  • 100 Günlük Eylem Planları,
  • 2019 Yılında Yapılacaklar,
  • 2023 Yılı Hedefleri’ne yer verdi.

Genel Müdürümüz sözlerini bu toplantının, Ülkemiz ve kurumumuz için hayırlı olmasını diliyor, başarı dileklerimle sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum diyerek tamamladı.