Bakan Yardımcısı Fatih Metin Başkanlığında Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

06.08.2019
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 2019- 2020 yılı yatırımlarının görüşüldüğü “Koordinasyon Toplantısı” 6 Ağustos 2019 tarihinde DSİ Genel Müdürlüğü Namık Kiper toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Fatih Metin başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Tarım ve Orman Bakanlığı Strateji ve Geliştirme Daire Başkanı Oruç Baba İnan, DSİ Genel Müdürü Mevlüt Aydın, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları katılım sağladı.

Toplantının açılışında genel değerlendirmede bulunan Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Fatih Metin’in genel değerlendirme konuşmasının ardından Toplulaştırma ve TİGH faaliyetleri, Küçük su işleri ile büyük su işleri kapsamındaki yapım işlerinin gerçekleşme durumları, 2019 yılında bitirilecek işler ve ödenek durumları masaya yatırıldı. 

Arazi Toplulaştırma TİGH Dairesi Başkanlığı, Proje ve İnşaat Dairesi Başkanlığı ve Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı, tarafından yapılan sunumlarla devam eden toplantı projeler üzerinde değerlendirme ve istişare ile sonlandırıldı.