Dünya Su Günü Yarışma Sonuçları

 

2005 - 2016 Yılı Dünya Su Günü Yarışma Sonuçları

 

   Afiş Yarışması Fotoğraf Yarışması  Resim Yarışması  Kompozisyon Yarışması 
 

2016

1.
Hasan ÖZGÜLER
ANTALYA

1.
Ender PEKŞEN
SAMSUN

1.
Mervenur DEMİRAY
Bilim Sanat Merkezi
AMASYA
1.
Ayşegül FİLİZ
Karaağaç Ahmet Karakaş Ortaokulu
Gömeç/ BALIKESİR
2.
Melek UÇAR
ANKARA
2.
Ali MERMERTAŞ
TRABZON
2.
Saniye Nur ÖZCAN
13 Eylül Ortaokulu
Polatlı / ANKARA
2.
Mehmet Furkan ŞAŞMA
Mümine Hatun Ortaokulu
KARAMAN
3.
Merve Varol CAN
ANTALYA
3.
Nuri ÇORBACIOĞLU
KAYSERİ
3.
Duru Deniz FIRAT
Özel Toros İlkokulu ve Ortaokulu
MERSİN
3.
Ayşıl CİĞER
Gazi Ortaokulu
KAHRAMANMARAŞ
 

2015

1.
Muharrem ALTUNKAYNAK
ERZURUM

1.
Ender PEKŞEN
SAMSUN

1.
Buse ÖZDEMİR
Gazi Ortaokulu
KAHRAMANMARAŞ
1.
Gökçe AY
Ahi Evran Ortaokulu
Etimesgut/ANKARA
2.
Ertuğrul KARAHAN
SAMSUN
2.
İsa CIDA
SAKARYA
2.
Kader KELEŞ
Şehit Yzb. Cengiz Topel
Ortahisar/TRABZON
2.
Melisa CÖRÜT
Rize Denizciler Ortaokulu
RİZE
3.
Mahmut SOYER
İSTANBUL
3.
Mustafa DEMİRBAŞ
ANKARA
3.
Nilüfer ACAR
İlkbahar Ortaokulu
Nilüfer/BURSA
3.
Şeyma Betül GÜVENEN
Elazığ Ortaokulu
Merkez/ELAZIĞ
 

2014

1.
Hasan HEMŞİNDERELİ
İSTANBUL

1.
Serkan ÇOLAK
İZMİR

1.
Melike ÖZTÜRK
Zübeyde Hanım Ortaokulu
Serdivan /SAKARYA
1.
Altay YILDIRIM
Rize Denizciler Ortaokulu
RİZE
2.
Berk İNAN
İSTANBUL
2.
Cüneyt TOMRUK
SAKARYA
2.
Onur COŞKUN
Amasya Bilim ve Sanat Merkezi
AMASYA
2.
Yağmur Melek COMBA
Çorum Bilim ve Sanat Merkezi
ÇORUM
3.
Onur AŞKIN
İSTANBUL
3.
Yılmaz TOPÇU
AYDIN
3.
Sena Nur GÜNGÖR
Gökkuşağı Ortaokulu
ÇANAKKALE
3.
Sude FIRINCI
Kozlu Ortaokulu
Kozlu /ZONGULDAK
 

2013

1.
Muharrem ALTUNKAYNAK
ERZURUM

1.
Serkan ÇOLAK
İZMİR

1.
Gülçin ÇALIŞKAN
Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu
SİNOP
1.
Yağmur ÖZDEMİR
DSİ İ.Ö.O. 
ANKARA
2.
Simge ŞAHİN
İSTANBUL
2.
Ruhi ŞAHİN
ANKARA
2.
Perihan Ece YALÇINER  
Bener Cordan Ortaokulu
TRABZON
2.
Ruveysa ARSLAN  
İldem İMKB İ.Ö.O.
KAYSERİ
3.
Hasan ÖZGÜLER
ISPARTA
3.
Nevzat YILDIRIM
İSTANBUL
3.
Bersu ÖZDEMİR  
Mavişehir İ.Ö.O.
İZMİR
3.
Serap ÇAKAR 
Bekdemirekşi Ortaokulu 
KASTAMONU
 

2012

1.
Türesin LALE
İSTANBUL

1.
Soner ÇAPOĞLU
ANKARA

1.
Aybike Sıla ARİFİOĞLU
İsmail Kurtul İ.Ö.O.
KAHRAMANMARAŞ
1.
Ayşenur Zeynep ÖZMEN
Özel Ufuk İ.Ö.O. 
ZONGULDAK
2.
Sefa PALA
İZMİR
2.
İsmet DAZYELİ
İZMİR
2.
Aleyna SOĞAN  
Özel Toros İ.Ö.O.
MERSİN
2.
Büşra Nur UYGÜL  
İlkadım 75. Yıl İ.Ö.O.
SAMSUN
3.
Hasan Tekinalp GÜREKEN
İSTANBUL
3.
Fatih KARAOĞLU
HATAY
3.
Satı ARGUNHAN  
Özel İbrahim Avcı Samanyolu İ.Ö.O.
ANKARA
3.
Efe TOKMAN 
Özel Karesi İstiklal İ.Ö.O. 
BALIKESİR
 

2011

1.
Egemen KARAKAYA
İZMİR
1.
Gökmen CENGİZ AKDAĞ
İSTANBUL
1.
Burhan DEMİRCAN
SİNOP
1.
Tayyibe KARADAĞ
Halide Nusret Zorlutuna İ.Ö.O
ŞANLIURFA 
2.
Hasan Tekinalp GÜREKEN
İSTANBUL
2.
Ali MERMERTAŞ
TRABZON
2.
Selinay ŞAYAN
MERSİN
2.
Kardelen TAŞ
Bener Cordan İ.Ö.O
TRABZON
3.
Seher ERCİVAN
DÜZCE
3.
Fehmi HELVACI
ŞANLIURFA
3.
Mücahid MORGÜL
KAHRAMANMARAŞ
3.
Sıla GÖRAL
Özel Edirne İ.Ö.O.
EDİRNE
 

2010

1.
Mehmet SELÇUK
DENİZLİ
1.
Mustafa GEZER
KOCAELİ
1.
Gizem MANTAR
Namazgah İhsan Dikmen İ.Ö.O.
BURSA
1.
Ece ERGÖKTEN
Mualla Zeyrek İ.Ö.O.
ESKİŞEHİR
2.
Fehmi SONER
ANKARA
2.
İsmet DANYELİ
MERSİN

2.
İrina AĞARAHİMOVA
Mehmet Akif İ.Ö.O.
HATAY
2.
Emrah ÇELİK
Fatih İ.Ö.O.
BİTLİS
3.
Esra ARICI
ADANA
3.
Cüneyt MEDETOĞLU
ARTVİN
3.
Serkan MERT
Abdullah Türkoğlu İ.Ö.O.
İSTANBUL
3.
Şüheda Begüm ÖZDEMİR
Cumhuriyet İ.Ö.O.
OSMANİYE
 

2009

1.
B.Erhan TARLAKAZAN
ANKARA
1.
Mahmut ORMANCIOĞLU
ŞANLIURFA
1.
Merve YILDIZ
KONYA
1.
Kadriye SUSGUN
KONYA
2.
Ömer Faruk ÇELEN
İSTANBUL
2.
Mustafa BİNOL
KONYA
2.
Helin Sinem DAĞLI
MERSİN
2.
İrem Tuğçe TOKSOY
ERZURUM
3.
Emel GÜNDÜZ
İSTANBUL
3.
Süleyman İNAL
ARTVİN
3.
Elif Bahar ALKAN
İZMİR
3.
Kemal BALIK
MARDİN
 

2008

1.
Pınar SÖZEN
ANKARA
Birinciliğe layık eser bulununamadı
1.
Alara AKCAN
Özel Toros İ.Ö.O.
MERSİN
1.
Feyzanur ÇAPKIN
Alifuat Darende İ.Ö.O.
KASTAMONU
2.
Hasan ÖZGÜLER
ISPARTA
İkinciliğe layık
eser bulunamadı
2.
Eylül DAYI
Özel Çakabey İ.Ö.O.
İZMİR
2.
Nurgül ÖZER
Çağlayan İ.Ö.O.
İSTANBUL
3.
A.Celil TOPALFAKIOĞLU
KAHRAMANMARAŞ
Üçüncülüğe layık eser bulunamadı
3.
Ümmü Gülsüm ÖZDEMİR
Özel Kumluca İ.Ö.O.
ANTALYA
3.
Betül BİÇİM
Cengiz Topel İ.Ö.O.
BATMAN
 

2007

1.
Nazmiye YAVUZ
ESKİŞEHİR
1.
Çetin ALKILIÇ
KASTAMONU
1.
Şizen AKANSEL
Özel Beykent İ.Ö.O.
EDİRNE
1.
Meltem KARAHAN
Kıbrıs İ.Ö.O.
GAZİANTEP
2.
Mehmet GENÇ
İZMİR
2.
Abdullah YÜRÜR
ANKARA
2.
Emre FANDAKLI
Yaşar Cimilli Coşkun İ.Ö.O.
İSTANBUL
2.
Yağmur TAŞ
Bağcılar Kirazlı İ.Ö.O.
İSTANBUL
3.
Hami TUĞYAN
ELAZIĞ
3.
Savaş EKİN
ANKARA
3.
Leyla ŞAHİN
Özel Başak İ.Ö.O.
AYDIN
3.
Pınar KILIÇ
Vakıfbank İ.Ö.O.
ARTVİN
 

2006

1.
S.Mehmet BUÇUKOĞLU
İSTANBUL
1.
Mahmut ORMANCIOĞLU
ŞANLIURFA
             
1.
Çağıl ERGİN
Özel Çağdaş Bilgi Okulları
GAZİANTEP
1.
Sıdıka YILMAZ
Helvadere Atatürk İ.Ö.O.
AKSARAY
2.
Hasan ÖZGÜLER
ISPARTA
2.
Mehmet TUFAN
KASTAMONU
2.
Müge ÜLGER
Tarsus Kasım Ekenler İ.Ö.O
MERSİN
2.
Ayşe YILMAZ
Özbaşı İ.Ö.O.
AYDIN

3.
Nazmiye YAVUZ
Eskişehir

3.
Adil KARA
ADANA

3.
Öznur MANTAR
Namazgah İhsan Dikmen İ.Ö.O.
BURSA
3.
Mehmet Başat TEPE
Özel Ordu Seçkin İ.Ö.O.
ORDU
 

2005

1.
Derya Yılmaz KOYUNCU
ANKARA 

1.
İsmail URAL
SİVAS
1.
Hacer TAŞ
T.K. İşletmeleri İ.Ö.O
BURSA
1.
İsmail AÇAR
14 Nisan İ.Ö.O
AĞRI
2.
Necdet KÖYLÜ
ŞANLIURFA
2.
Süleyman İNAL
ARTVİN
2.
Selin SAĞLAM
Özel Toros İ:Ö:O
MERSİN
2.
Yasemin EREN
Helvadere Atatürk İ.Ö.O
AKSARAY

3.
İsmail BOSTANCI
İSTANBUL 

3.
İsmail URAL
SİVAS
3.
Ayşegül ADIYAMAN
Özel Gençlik İ.Ö.O
KONYA

3.
Özlem ÇİFTÇİ
Darende İ.Ö.O
MALATYA