Merkez Teşkilatı

  • DSİ Genel Müdürlüğü (Prof. Dr. Lütfi AKCA)
    • Genel Müdür Yardımcılığı ( Faruk FIRATOĞLU)
      • Hukuk Müşavirliği ( Hayrettin ŞEKERCİ)
      • Emlak ve Kamulaştırma Dairesi Başkanlığı ( Hasan ELER)
        • Emlak ve Kamulaştırma Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Abdullah ÇÖMLEKÇİ)
          • Kamulaştırma Şube Müdürlüğü ( Sinan KARADAĞ)
          • Emlak ve Envanter Şube Müdürlüğü ( Nil GÜREL)
          • İdari İşler Şefliği ( Mustafa SARARMIŞ)
        • Emlak ve Kamulaştırma Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Hakkı KOCAMAN)
          • Yeniden Yerleşim ve İzleme Şube Müdürlüğü ( Bülent POLAT)
          • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Nilüfer CEYLAN)
        • Emlak ve Kamulaştırma Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Hüseyin ERCAN)
          • Etüd ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü ( Mehtap GÜL)
          • Malzeme Ocakları Şube Müdürlüğü ( Erdinç KAYA)
        • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ( Sinan DEMİRBAŞ)
          • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı - 1 ( İbrahim Burak YEŞİLOĞLU)
            • 2. Arazi Toplulaştırması Şube Müdürlüğü ( İsmail AKBULUT)
            • 3. Arazi Toplulaştırması Şube Müdürlüğü ( Atakan SERT)
          • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı - 2 ( Mevlüt KOYUNCU)
            • İhale ve Kesin Hesap Şube Müdürlüğü( - )
            • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Dr. Neslihan ŞENGÜL)
            • Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Caner DEMİR)
          • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı - 3 ( Fatma Tüz Zehra GÜLSEVER)
            • Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü ( Önder KARAGÖZ)
            • Kırsal Alan Düzenlemesi Şube Müdürlüğü( - )
          • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı - 4 ( Ziya PARLAK)
            • 1. Arazi Toplulaştırması Şube Müdürlüğü ( Uğur ÇELEN)
            • Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü( - )
            • Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü( - )
            • Etüt ve Plan Şube Müdürlüğü ( Yılmaz UZUNTARLA)
          • İdari İşler Şefliği ( Aydoğan ÖZCAN)
      • Arazi Toplulaştırması Etüt ve Projelendirme Dairesi Başkanlığı( - )
      • Değerlendirme ve Destekleme Dairesi Başkanlığı( - )
    • Genel Müdür Yardımcılığı (Doç. Dr. Bülent SELEK)
      • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkanlığı ( Nazmi KAĞNICIOĞLU)
        • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Ahmet ÖZBEK)
          • 3. Planlama Şube Müdürlüğü ( Mustafa Kemal ÖZCAN)
          • Çevre Şube Müdürlüğü ( Fatih EKMEKÇİ)
          • İdari İşler Şefliği ( Emine OZKAYA)
          • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Miktat YAVUZ)
        • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı-2 (Dr. Murat Ali HATİPOĞLU)
          • 1. Planlama Şube Müdürlüğü ( Faruk GÜREŞCİ)
          • Tahsisler ve Su Sicili Şube Müdürlüğü ( Turgay ŞİMŞEK)
          • AB İle İlişkiler Şube Müdürlüğü ( Ayla EFEOĞLU)
          • Uluslararası Hidrolojik Faaliyetler Şube Müdürlüğü ( Mustafa Onur ÖNEN)
        • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı-3 (Dr. Erhan DEMİR)
          • Rasatlar Şube Müdürlüğü ( Bekir Ragıp YURTSEVEN)
          • Harita Şube Müdürlüğü ( Mehmet FAKIOĞLU)
          • Taşkın Etüdü ve Planlaması Şube Müdürlüğü ( Sevgi DENİZ)
          • Erozyon ve Rusubat Kontrol Şube Müdürlüğü ( İbrahim BİROĞLU)
        • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Ahmet Süheyl ESENGÜN)
          • 2. Planlama Şube Müdürlüğü ( Murat YAKUT)
          • 4. Planlama Şube Müdürlüğü ( Mustafa DEMİR)
          • Hidroloji Şube Müdürlüğü ( Ahmed Faruk ÖZTÜRK)
        • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı-5 ( Burhan YAVUZ)
          • Tarımsal Ekonomi Şube Müdürlüğü ( Murat SAN)
          • Toprak ve Drenaj Şube Müdürlüğü (Dr. Bilge OMAR)
          • İhale ve Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Metin ORAKÇI)
      • İşletme ve Bakım Dairesi Başkanlığı (Dr. Mehmet Uğur YILDIRIM)
        • İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Erkan EMİNOĞLU)
          • Havza İşletme Hidrolojisi Şube Müdürlüğü (Dr. Filiz MALKOÇ)
          • Park-Rekreasyon ve Bina Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Önder AYSU)
        • İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Hakkı KILAVUZ)
          • Sulama ve Drenaj Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Ahmet ŞEREN)
          • Tesis Devir ve Denetim Şube Müdürlüğü ( Şaban Aydın AYTAÇ)
          • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Gürhan DEMİR)
        • İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Halil İbrahim YAVUZ)
          • Taşkın Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Mehmet İNAL)
          • Barajlar, Hes ve Elektromekanik Şube Müdürlüğü( - )
        • İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Fahrettin ULUS)
          • Su Ürünleri ve Çevre Şube Müdürlüğü ( Zafer ÖZTEKİN)
          • İdari İşler Şefliği ( Sevinç ARAS)
        • İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı-5 ( Erol BÜYÜKKİRAZ)
          • İstatistik, Değerlendirme ve Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Filiz KASAR)
      • Yenilenebilir Enerji Dairesi Başkanlığı ( Mahmut YÜZER)
        • Yenilenebilir Enerji Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Mehmet NEBİOĞLU)
          • Kabul ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü ( Veysel DAĞ)
          • Anlaşmalar ve Mevzuat Şube Müdürlüğü ( Cüneyit BEKTAŞ)
          • Su Yapıları Denetim Hizmetleri Şube Müdürlüğü ( Süleyman KIZILASLAN)
        • Yenilenebilir Enerji Dairesi Başkan Yardımcısı-2 (Ali GÜNDÜZ )
          • Takip ve Tahsilat Şube Müdürlüğü ( Hasan DEMİR)
          • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( - )
          • İdari İşler Şefliği ( Derya ALTUNKESER)
        • Yenilenebilir Enerji Dairesi Başkan Yardımcısı-3( - )
      • Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı ( Tuncer DİNÇERGÖK)
    • Genel Müdür Yardımcılığı (Dr. Murat ALP)
      • Barajlar ve HES Dairesi Başkanlığı ( Muharrem ÇAĞLANCI)
        • Barajlar ve HES Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Keriman ULUSOY)
          • Baraj Hidrolik ve Yol Mühendisliği Şube Müdürlüğü ( Barış TOZKOPARAN)
          • Hesap İşleri Maliyet Şube Müdürlüğü ( Sihem POLATÇELİK)
          • İnşaat İhale Şube Müdürlüğü ( Mehdi DOĞAN)
          • Baraj İnşaat Tatbikat Şube Müdürlüğü-1 ( Turgay GÜNGÖR)
          • Baraj İnşaat Tatbikat Şube Müdürlüğü-2 ( Özgün Serhat KARA)
        • Barajlar ve HES Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Faruk SEZER)
          • Makine Proje Şube Müdürlüğü( - )
          • Elektrik Proje Şube Müdürlüğü ( Mehmet TÜREN)
          • Elektrik Makina Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Ömer KILIÇ)
          • İdari İşler Şefliği ( Tuğrul DEMİRÖZ)
        • Barajlar ve HES Dairesi Başkan Yardımcısı-3 (İsmail KARABULUT)
        • Baraj Emniyeti ve Ölçüm Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Mutlu İlker PEKER)
        • Nehir ve Kanal Santralları İnşaat Projeleri Şube Müdürlüğü ( Hüseyin KÖKÇÜOĞLU)
          • Baraj Temel Mühendisliği Şube Müdürlüğü ( Özkan YAYLACI)
          • Ilısu Barajı ve Kredili İşler Proje Şube Müdürlüğü ( Mehmet KOÇ)
          • Baraj Uygulama Projeleri Şube Müdürlüğü ( Fatih ÇALIŞKAN)
          • Göletler Şube Müdürlüğü ( Volkan GEZDER)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( İbrahim Halil AKSOY)
        • Barajlar ve HES Dairesi Başkan Yardımcısı-4 (-)

      • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkanlığı (Dr. Ayhan KOÇBAY)
        • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Veysi GÜMÜŞ)
          • Karst Araştırması Şube Müdürlüğü ( Uğur AKDENİZ)
          • 4. Mühendislik jeolojisi Şube Müdürlüğü ( Yalçın ŞENTÜRK)
          • Çevre ve Uzaktan Algılama Jeolojisi Şube Müdürlüğü ( Özlem YİĞİTLER)
          • Doğal Yapı Gereçleri Şube Müdürlüğü ( Ayşe AYDIN)
          • Kaya ve Zemin Mekaniği Şube Müdürlüğü ( Cemal YILDIZ)
        • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Harun MEYDAN)
          • 1. Mühendislik Jeolojisi Şube Müdürlüğü ( Ali GEZER)
          • 2. Mühendislik Jeolojisi Şube Müdürlüğü ( Turgut YILDIRIM)
          • 3. Mühendislik Jeolojisi Şube Müdürlüğü ( Erol ÖZTÜRK)
          • Jeofizik Etütler ve Cihazlar Şube Müdürlüğü ( Mehmet Ali AYDEMİR)
          • Temel Sondaj ve Enjeksiyon Şube Müdürlüğü ( Cenk YILDIRIM)
        • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( İsmet KIZILTEPE)
          • Etüt ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü ( Murat Mert TOKLU)
          • Su Sondaj Şube Müdürlüğü ( Salih Gürel ÜNSAL)
          • YAS Planlama Projelendirme ve Rezerv Kontrol Şube Müdürlüğü ( Mehmet Halit ŞARALDI)
          • Makina ve Elektrik Şube Müdürlüğü ( Yücel AKTAŞ)
          • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Tolga Burak ERTEKİN)
          • İdari İşler Şefliği ( Sevil AYDIN AKILLILAR)
        • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkan Yardımcısı-4( - )
        • Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı (Gökay AKINCI )
        • Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkan Yardımcısı-1 (Kemal SEYREK)
          • Yazılım Uygulama ve Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü ( Ahmet Hamdi SARGIN)
          • Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü ( İlkay BAYRAK)
          • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Duygu BAYTEMUR)
          • İdari İşler Şefliği ( Ümmühan ERGÜZ)
        • Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Mustafa TAN)
          • Ağ ve Sistem Yönetimi Şube Müdürlüğü ( Veli KAYA)
          • Teknik Destek Eğitim ve Koordinasyon Şube Müdürlüğü ( Mehmet KÖSEOĞLU)
          • Haberleşme Şube Müdürlüğü ( Mustafa SELÇUK)
          • İhale ve Tatbikat Şube Müdürlüğü (Aydın AYAR)
  • Genel Müdür Yardımcılığı ( Mehmet Akif BALTA)
    • Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı ( Halis BOSTAN)
      • Strateji Geliştirme Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Mustafa PARLAK)
        • Merkez Muhasebe Şube Müdürlüğü ( Mete ÖZDEMİR)
        • İstatistik Şube Müdürlüğü ( Mustafa UMUTLU)
        • İç Kontrol Şube Müdürlüğü ( Oğuzhan BAYRAMOĞLU)
      • Strateji Geliştirme Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Musa Erdem AKKAYA)
        • Planlama ve Program Şube Müdürlüğü ( Banu DEDE)
        • Analiz ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü ( Hüseyin TUNÇEL)
      • Strateji Geliştirme Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Abdulgafur ERDOĞDU)
        • Koordinasyon Şube Müdürlüğü ( Süleyman FIRAT)
        • Yönetim Sistemleri ve Performans İzleme Şube Müdürlüğü ( Sinan AYDOĞMUŞ)
        • İdari İşler Şefliği ( Özlem AYHATALP)
      • Strateji Geliştirme Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Murat KIZILIRMAK)
        • Bütçe Şube Müdürlüğü ( Sermin Sıdıka İPLİKCİ)
        • Stratejik Yönetim Şube Müdürlüğü (Dr. Mesut BALIBEY)
    • Sulama Dairesi Başkanlığı ( Oğuzhan BEKTAŞ)
      • Sulama Dairesi Başkan Yardımcısı-1 (Dr. Ömer Faruk AKBULUT)
        • Makine ve Elektrik Şube Müdürlüğü ( Celil ŞAHBAZ)
        • Tatbikat Şube Müdürlüğü ( İsa UZUN)
        • Teknik Hesaplar Şube Müdürlüğü ( Volkan KORUCU)
      • Sulama Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Egemen GÜRSOY)
        • Tesisler Şube Müdürlüğü ( Cüneyt GÜVEN)
        • Genel Müdürlük Hizmet Binası Yapımı Kontrol Teşkilatı( - )
        • Taşkın Koruma Tesisleri ve Köprüler Şube Müdürlüğü ( Reşat Haluk DARGA)
        • İdari İşler Şefliği ( Fikret ŞAHİN)
      • Sulama Dairesi Başkan Yardımcısı-3 (Dr. Hayreddin ERŞAN)
        • Sulama ve Drenaj Şube Müdürlüğü ( Mesut KELEŞ)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( İlknur SAYINER)
      • Sulama Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Ezgi ÖZDEMİR)
        • Sanat Yapıları Şube Müdürlüğü ( Başak ÇITIR ARSLAN)
        • Kredili Projeler Şube Müdürlüğü ( Senem YILDIRIM)
      • Sulama Dairesi Başkan Yardımcısı-5 ( Sançar BİÇER)
        • Güneydoğu Anadolu Projesi Şube Müdürlüğü ( Murat ALTINBAŞ)
        • İhale Şube Müdürlüğü ( Şelale ÇEBİ ARS)
    • İçmesuyu Dairesi Başkanlığı( Göktuğ İLTER )
      • İçmesuyu Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( -)
        • İçmesuyu Proje Şube Müdürlüğü ( Berat Alp SARIKAVAK)
        • Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Mehmet KARAHAN)
      • İçmesuyu Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Uğur DAL)
        • İçmesuyu Planlama Şube Müdürlüğü ( Şule ÇOLAKOĞLU KÖSE)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Ayla DEMİREL)
      • İçmesuyu Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Hakan EREN)
        • Sanat Yapıları Şube Müdürlüğü ( Saldıray GÜNAL)
        • İdari İşler Şefliği ( Bülent ACAR)
        • İhale Şube Müdürlüğü ( Reyhan EĞRİ)
      • İçmesuyu Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Hakan SOLAK)
        • Arıtma Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Dilek AKMAZ)
        • Makine ve Elektrik Şube Müdürlüğü ( Erdinç ÇİFTÇİ)
    • Atıksu Dairesi Başkanlığı ( -)
      • Atıksu Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Muharrem ÖZDEMİR)
        • Planlama Proje Şube Müdürlüğü ( İmran HİLLEZ)
        • Arıtma Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Hamit ŞİRİN)
        • Makina ve Elektrik Şube Müdürlüğü ( Volkan BAHAR)
        • İdari İşler Şefliği ( Ahmet AKTAŞ)
      • Atıksu Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Fatih YILDIZ)
        • Sanat Yapıları Şube Müdürlüğü ( Emine Merve ÖZTÜRK)
        • İhale Şube Müdürlüğü ( Şenay ÖZKAN)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Mesut DÜZ)
        • Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Gaye DİRİKSOY BAYRAK)
    • KKTC Proje Müdürlüğü ( Yusuf ŞAHİN)
  • Genel Müdür Yardımcılığı ( Abdullah EKİN)
    • Makina İmalat ve Donatım Dairesi Başkanlığı (Birhan OĞURLU)
      • Makina İmalat ve Donatım Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Ömer BÜYÜKYILMAZ)
        • Makina Etüt Şube Müdürlüğü( - )
        • Malzeme Şube Müdürlüğü ( Recep Metin ÖZKÖK)
        • Etlik Eğitim Merkezi Şube Müdürlüğü ( Tolga YEŞİLYURT)
        • İdari İşler Şefliği ( Şenol CEVAHİR)
      • Makina İmalat ve Donatım Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Çağlar Dursun SARIMUTLU)
        • Makina İşletme Şube Müdürlüğü ( Bilal ÇELİK)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Resmigül EROL)
        • Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü ( Erman ACAR)
      • Makina İmalat ve Donatım Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Ahmet ÇETİNKAYA)
        • Merkez Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Rıza GÖNÜLAL)
        • Pompa İstasyonları Şube Müdürlüğü ( Nurettin ÖNCÜL)
        • Makina Eğitim Şube Müdürlüğü ( Alper TELKIRAN)
      • Makina İmalat ve Donatım Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Birhan OĞURLU)
        • Merkez Atölyeleri Şube Müdürlüğü( - )
        • İkmal Şube Müdürlüğü ( Mustafa Onur YILDIRIM)

    • Teknik Araştırma ve Kalite Kontrol Dairesi Başkanlığı (Aydın SAĞLIK)

      • TAKK Dairesi Başkan Yardımcısı-1 (Dr. Vehbi ÖZAYDIN)
        • Kimya Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Nermin ARSLAN)
        • Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü ( Tuncay GÜNDÜZ)
        • Zemin Mekaniği ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü ( Özgür KÜÇÜKALİ)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Oğuzhan BAL)
      • TAKK Dairesi Başkan Yardımcısı-2 (Fuat GÜNEN)
        • Yapı Malzemeleri Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Buğra SİNMEZ)
        • İdari İşler Şube Müdürlüğü ( Turgut ÇETİNEL)
        • Teknik Hizmetler Şube Müdürlüğü ( Abdulmuttalip ÖZEN)
        • S/S Personel Disiplin Kurulu Başkanlığı
      • TAKK Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Mikdat ÖZMEN)
        • İkmal ve Taşıt İşletme Şube Müdürlüğü ( Mutlu ÇOBAN)
        • Su ve Toprak Laboratuvarı Şube Müdürlüğü( Dilara TOKKAN )
        • Beton Laboratuvarı Şube Müdürlüğü (Mehmet Emin UYANIK)
      • TAKK Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Dr. Bülent Çağlar ÖZCAN)
        • Kalibrasyon Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Sibel ÇAVUŞ)
        • İzotop Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Alime TEMEL DİLAVER)
        • Hidrolik Model Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Yasemin ELDAYIH)

    • Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ( Abdullah ÜSTÜNER)
      • Destek Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Menderes LALE)
        • Genel Hizmetler Şube Müdürlüğü ( İbrahim ŞAHİN)
        • Çocuk Bakımevi Şube Müdürlüğü ( Nesrin ATAMAN)
        • İhale ve Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Aysun MERCİMEK)
        • İdari İşler Şefliği ( Raziye ÖRKÜN)
      • Destek Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Cengiz ARSLAN)
        • Sosyal İşler Şube Müdürlüğü ( Can GÜNBATAR)
        • İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü (-)
        • Sağlık Hizmetleri Şefliği ( Alev KAYA)
        • Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü ( İsmail SERÇE)
      • Destek Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Ergün ERDOĞAN)
        • İşletme Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü ( Kurtuluş MENGÜLOĞLU)
        • Sivil Savunma Hizmet Birimi ( Mustafa ÇAKIRLI)
        • Teknik Yayın ve Standartlar Şube Müdürlüğü ( Şenay ŞAHİN)
        • Tanıtma ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü( - )
        • Basım ve Foto-Film Şube Müdürlüğü ( Yusuf Arıkan ZAYIF)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Hakan CENGİZ)
      • Destek Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı-4 (-)
  • Teftiş Kurulu Başkanlığı( - )
    • Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı-1 ( Naci ERTOPUZ)
    • Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı-2 ( Mevlüt PEHLİVAN)
    • İdari İşler Şefliği ( Derya TANYERİ)
  • İç Denetim Birimi Başkanlığı ( -)
    • İç Denetim Birimi Başkan Yardımcısı ( Aslı SARIGÖL)
  • Personel Dairesi Başkanlığı ( Ferdi ALTIAĞIZ)
    • Personel Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Metin ÖKMEN)
      • Muamelat Şube Müdürlüğü ( Metin ÖKMEN)
      • İşveren İşçi İlişkileri ve İş Mevzuatı Şube Müdürlüğü ( Mustafa Nuri ZAYIF)
      • Tahakkuk Şube Müdürlüğü ( -)
    • Personel Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Şahin KUMBAROĞLU)
      • Eğitim Şube Müdürlüğü ( -)
      • Personel Şube Müdürlüğü ( Hatice YILDIZ)
      • İstatistik ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü ( Tahsin Kürşat ÖZEKE)
      • Yönetim Araştırmaları Şube Müdürlüğü ( Bilal DAĞCIOĞLU)
  • Özel Kalem Müdürlüğü ( Özlem İRİTAŞ)
    • Özel Kalem Müdür Yardımcısı ( Kurtuluş MENGÜLOĞLU)
  • Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği ( Levent YILDIRIM)