Yasal Uyarı

DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ( DSİ ) WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ.

BU SİTEYİ KULLANDIĞINIZ TAKDİRDE AŞAĞIDAKİ KOŞULLARI KABUL ETMİŞ SAYILACAKSINIZ.  

DSİ  web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı DSİ' nün yazılı iznine tabidir.

DSİ, web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, DSİ'nün bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte; DSİ tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun DSİ'ne hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın DSİ tarafından değiştirilebilir. DSİ web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. DSİ web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin vuku bulabileceği tabiidir. DSİ, sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır.

Bu site  DSİ' ne ait olup site içerisindeki bilgiler Kurum tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, DSİ' nü bağlamamaktadır. 

Sitemiz, herhangi bir kişisel bilgi toplamadan (ip adresi ve ziyaretçi zamanları dışında) ziyaret edilebilir ve incelenebilir.

 Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ( DSİ ) Web Sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©